Category Archives: Тест герметичності

тріснув корпус годинника

Герметичність Luminox

При проведені профілактичних робіт з відновлення герметичності виявили таке пошкодження – від удару лопнув пластиковий корпус поруч з заводною головкою. Важливо пам’ятати що герметичність це властивість годинника протистояти тиску води певний час, і в годиннику з часом відбуваються різні процеси від яких вона втрачається.

Скло не витримало тиску

Що означає напис WATER RESISTANT?

Лише те що годинник колись перевірили певним тиском під час складання. З часом герметичність втрачається.  В цьому годиннику Victorinox корпус розраховано на тиск в 10 атмосфер, але від тиску у 2 атмосфери тріснуло скло, воно мало чисельні подряпини, одна з яких була прихованою тріщиною. Під час експлуатації годинника він отримує пошкодження, деякі з них ведуть

Read More

повреждения влагой

Ремонт годинника – вічного календаря

Вічний календар – механічний годинник в якому дати змінюються автоматично на перше число відповідно від місяця після 28. 29. 30. 31. цей процес закладено у конструкцією годинника і власнику непотрібно переводити дату самостійно. Велика кількість деталей робить конструкцію складною і вразливою до пошкоджень. Робота з таким механізмом потребує великого досвіду, уваги і перевірки. Нещодавно ми

Read More

Потрапила волога

Перевірка герметичності

В новий годинник потрапила волога, можливо лише два варіанти – зовні через негерметичні ущільнювачі, або зсередини через конденсацію вологи з повітря. Тест в барокамері дозволяє зрозуміти стан ущільнювачів, іспит тиском в 5 атмосфер показав що корпус герметичний тому волога потрапила всередину разом з повітрям і скондесувалась при різкій зміні температури.

Тестування герметичності годинника

Заміна елемента живлення

При заміні елементів живлення ми перевіряємо герметичність корпусу годинника, з часом вона втрачається. Так було і з цим годинником, перша перевірка тиском що виконується до відкриття годинника, показала – годинник не є герметичним. При заміні батареї майстер виконав роботи для відновлення герметичності. Фінальний тест показав що герметичність відновлено.

Розбитий годинник

Ремонт ча Luminox

Треснуло стекло Согнута головка Попала вода Поврежден механизм Часы для активных людей! Все отремонтировали будут ещё долго радовать хозяйку на байке.

Tissot PR50 пропустили воду

Tissot PR50

Когда влага попадает в часы их следует сразу нести в сервис центр в ремонт, иначе через некоторое время нечего будет ремонтировать.

Rado пропускают влагу

Как вода попадает в механизм

Часы Rado изначально маркированы как “WATER RESISTANCE 3bar” после нескольких лет эксплуатации стали пропускать влагу через заводную головку, это привело к коррозии деталей механизма, толщина заводного вала уменьшилась вдвое, при откручивании он сломался.  Нарушение герметики в часах – неизбежно, не бывает таких часов которые вечно будут в идеальном состоянии.

Call Now Button