fbpx

Ремонт годинника Audemars Piguet

Ремонт годинника Audemar Piguet після потрапляння води в механізм
Потрапляння води в Royal Oak
Не можна плавати в Royal Oak
потрапляння води в механізм
Ремонт “втопленого” годинника Audemar Piguet

Ремонт годинника Audemars Piguet. Пропустили воду.

Цьому годиннику п’ять років, власник в них постійно купався і ніколи не знімав з руки, поки одного разу вони не пропустили воду.

Звернувшись в сервісний центр компанії Audemars Piguet в Швейцарії власник отримав рахунок на суму трохи меншу вартості годинника – рахунок включав в себе новий механізм,  полірування, та новий “Бейзель”. Це був шок для власника, ніяких побажань щодо відновлення того механізму що є без заміни на новий компанія не приймала..
До нас годинник потрапив через пів року після потрапляння в нього води в в дуже поганому стані. За цей час він був в декількох сервісних центрах де від ремонту відмовились.

Пошкодження були тотальними, від впливу солі механізм весь заіржавів. Розбираючи механізм деякі деталі виглядали як іржава маса що не підлягала відновленню. На щастя їх можливо було замовити. Після виконаного ремонту годинника с заміною лише пошкоджених деталей годинник показав відмінні характеристики точності ходу, наче і не було таких пошкоджень. Таким чином ми зберегли значні кошти й виконали всі роботи в короткий термін. Від впливу води залишився лише невеликий слід на частинах механізму що неможливо було видалити.

 Замовнику пояснили чому годинник став негерметичним і пропустив воду через п’ять років – згідно  вимогам виробника  годинник вважається герметичним лише два роки, далі потрібно провести роботи по заміні ущільнювачів. Про це написано в офіційному документі на сайті компанії.

Ми  виконали потрібні роботи по герметизації корпуса годинника, посля чого перевірили його в барокамері під тиском. Герметичність була відновлена.

Докладніше про герметичність читайте тут “WATER RESISTANT”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button