fbpx

Наша адреса

Адреса сервісного центру Swiss Watch Service

Від ст. метро “Арсенальна” перейти на протилежну сторону вулиці й пройти в сторону пл. Слави 200-250 метрів, до чотирьохповерхового будинку Мазепи 12, вхід через друге парадне, з фасаду,  код 21К. Поруч з нашим сервісним центром “Swiss Watch Service” розташований магазин  “MixMarket” це чудовий орієнтир видимий з дороги. Точна Адреса сервісного центру

 По вулиці Мазепи облаштовано велодоріжку, тому паркування вздовж дороги заборонене. Авто можна запаркувати на платній парковці готелю ” Салют”, зазвичай тут є місце. Це через дорогу від нас на відстані 100-150 метрів.

На перехресті навпроти метро Арсенальна заборонено розворот, потрібно повертати ліворуч на  вул. Московську, потім в перший поворот ліворуч в Інженерний провулок, і з нього праворуч на вул. Мазепи.
Прокладаючи маршрут по навігатору враховуйте що вулиця Мазепи й вулиця Лаврська  раніше були однією вулицею, тепер через помилки в деяких картах навігатори показують некоректно адресу – поруч з Києво-Печерською лаврою, в той час як ми знаходимось поруч з  метро “Арсенальна”

Call Now Button