fbpx

Як самостійно поміняти батарейку в годиннику?

Ремонт годинника Luminox

.

З чого складається Luminox
Як розібрати годинник Luminox?

Приклад як самостійно замінити батарейку в годиннику

Багато наших клієнтів цікавляться як самостійно замінити батарейку в годиннику, деякі доручають цю роботу “майстрам” з підземних переходів які теж не є професіоналами.

Публікуємо коротеньку інструкцію як зазвичай відбувається процес заміни.

Для початку потрібно відкрутити кришку і дізнатись номер батарейки, далі придбати найдешевшу(дорожчу ставлять в сервісах, навіщо переплачувати?), поставити її в механізм, закрутити кришку назад.

Все просто!

Залишається дочекатись дощу, або сходити поплавати в годиннику……

Саме така історія трапилась з цим годинником Luminox, власник сам міняв батарейку, прокладка вже була в поганому стані від старості, а її ще додатково розрізало кришкою коли збирали годинник, вона вискочила з призначеного місця і потрапила на уступ.

Пошкодження від води були доволі великі, довелось поміняти частину поржавілих деталей. Для відновлення герметичності замінили прокладки та перевірили годинник тиском в 5Атм. Чому це важливо читайте за посиланням тут.

Ремонт зайняв 10 днів, частину з яких ми очікували доставлення декількох запчастин, іншу частину перевіряли роботу годинника.

Вартість ремонту дорівнює вартості заміни 10 елементів живлення.

Шукаєте професійні послуги з ремонту годинників Luminox у Києві?

Звертайтесь Swiss Watch Service!

Військові годинники Luminox славляться надійністю та стійкістю до ускладнених умов. Проте, навіть такі міцні годинники можуть зазнати пошкоджень, особливо під час активного використання.

Якщо ваш годинник Luminox потрапив у неприємну ситуацію, не спішіть його викидати! Довірте його відновлення нашим професіоналам з багаторічним досвідом ремонту швейцарських годинників.

Наші майстри уважно перевірять герметичність корпуса та відновлять її, якщо необхідно. Ми використовуємо лише оригінальні запчастини та високоякісні батарейки Renata, щоб забезпечити бездоганну роботу вашого годинника.

Крім ремонту механізму, ми по можливості здійснюємо реставрацію циферблата та стрілок, що надасть вашому годиннику свіжого вигляду, оскільки замовлення нового циферблату тривалий процес.

Запишіться на ремонт годинника Luminox прямо зараз і отримайте гарантію на нашу роботу на один рік!

Довірте свій надійний годинник Luminox відновленню професіоналами Swiss Watch Service, і він знову буде готовий супроводжувати вас у будь-яких умовах!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button