fbpx

Ремонт годинника – вічного календаря

Повреждения влагой

Вічний календар – механічний годинник в якому дати змінюються автоматично на перше число відповідно від місяця після 28. 29. 30. 31. цей процес закладено у конструкцією годинника і власнику непотрібно переводити дату самостійно. По суті це механічний компютер в якому запрограмовано переключання календаря протягом 1461 дня.

Велика кількість деталей робить конструкцію складною, вразливою і ніжною . Робота з таким механізмом потребує великого досвіду, уваги і перевірки. Незначне пошкодження або бруд впливає на роботу всього механізму. Робота з таким годинником потребує підвищенної уваги і концентрації, тут все має значення, щось забув чи відволікся і годинник не буде працювати як слід. Є лише декілька майстрів на велике місто хто береться за таку роботу.

Нещодавно ми ремонтували такий годинник від Gerard Perregaux, в нього потрапляла волога що і викликало необхідність ремонту. Механізм було відновлено, він показав відмінні характеристики ходу. Щодо зовнішнього виду нажаль залишився помітним слід від впливу вологи на стрілках, це неможна виправити лише замінити стрілки новими.

Пошкоджений вологою циферблат

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі “Ремонт годинника – вічного календаря”

Call Now Button