fbpx

Відновлення годинника Luminox

Ремонт годинника Luminox
годинник Luminox після ремонту
Ремонт годинника Luminox після потрапляння води

Ремонт годинника Luminox

Годинник Luminox пропустив воду, цьому годиннику багато років, їх власник любить активний та спортивний відпочинок, з частим відвідуванням басейну. Одного разу годинник не витримав такій заплив і набрав воду. Механізм тут відносно недорогий тому ремонт годинника Luminox вирішили робити з заміною механізма, так можна бути впевненим що не буде повторних дефектів пов’язаних з їх намоканням.

Поки ми очікували замовлений механізм приступили до пошуку причини негерметичності корпусу. В першу чергу у Luminox страждають прокладки заводної головки, їх замінили на нові – тест показав що годинник все ще не герметичний. Поміняли прокладку в задній кришці – тест показав що він все ще не герметичний! Далі багато багато разів міняли прокладки на інші, більш товсті, перевіряли їх в барокамері й результат був той саме – годинник не герметичний! Ок, існує ще тест в рідині, повітряні бульки точно покажутьт місце де немає герметичності…

Але не в цьому випадку – немає повітряних пузирів! витік настільки малий що його фіксує датчик в барокамері але не видно візуально по повітряним бульбашкам. Залишилась єдина не перевірена прокладка навколо скла, вона схована під бейзелем, потрібно його знімати.

Отже знімаємо бейзель, оглядаємо візуально, прокладка в задовільному стані… інших не перевірених прокладок немає…не зрозуміло чому годинник не герметичний.

Ок, виймаємо скло щоб оглянути прокладку, проклеїти її герметиком й знову поставити на місце… Бінго!! Є причина! Прокладка скла втратила свої властивості й перетворилась в труху, візуально вона ціла але під тиском вона як сито – пропускає вологу й повітря. Ставимо нову прокладку, збираємо все разом, перевіряємо в барокамері – Є! годинник герметичний!

Call Now Button