fbpx

Полірування скла в годиннику

Заміна скла в годиннику

Є досить поширений запит наших клієнтів – відполірувати скло, нажаль це не так легко як здається.

Є декілька чинників що стають на заваді:

  • Товщина скла
  • Складна геометрична форма скла
  • Антиблікове покриття скла, та покриття нанесені на корпус
  • Порушення герметичності годинника

Отже, при поліруванні товщина скла зменшиться на глибину подряпини, воно й так має невелику товщину, зазвичай це 0.8…1 мм, виникає ймовірність виникнення тріщин при легкому доторку, або наприклад при закриті кришки годинника пресом.

Форма скла також має велике значення – скло полірується інструментом що точно відповідає формі скла, без такого інструменту полірування не має сенсу, скло буде прозорим але з’явиться ефект кривого дзеркала. Через таке скло циферблат буде розмитим наче ви дивитесь на нього крізь воду що рухається. Існує велике різноманіття форм у скла годинників, замовляти всіх їх недоцільно через ціну і тривалий час за якій вкладені гроші повернуться.

Покриття на склі та навколо нього на корпусі буде стерте полірувальною пастою при поліруванні, з цієї причини скло виймають з корпуса щоб його не пошкодити. Але покриття скла все одно зітреться і тут нічого не вдієш. При всіх цих маніпуляціях з склом є ризик що воно трісне по лінії подряпини яку треба відполірувати, також є ризик пов’язаний з прокладкою навколо скла, якщо годинник старий то така прокладка розтріскується й замовити нову не завжди можливо.

З цих причин немає однозначної відповіді чи можливо відполірувати скло в годиннику, швидше й дешевше його поміняти на нове, а в інших випадках краще взагалі його не чіпати.

Call Now Button