Ремонт часов в Киеве. Замена батареек. Замена стекла. Полировка
Вода всередині годинника Luminox

Вода потрапила в годинник Luminox

В годинниках Luminox передбачено надійний захист механізму від впливу вологи, зазвичай вони довго і надійно працюють витримуючи вплив ударів й падінь. На жаль все передбачити неможливо й бувають пошкодження на які вони не розраховані. Так трапилось й з цим годинником, удар по головці відірвав її, власник вчасно цього не побачив й покупався в годиннику…. Вода потрапила в корпус годинника, і механізму, це призвело до корозії та виникнення іржі, пошкодило фарбу на циферблаті й стрілках. Пошкодження тотальні – багато деталей під заміну.

Власник прийняв рішення ремонтувати годинник, вони важливі йому як пам’ять. Ремонт почали з відновлення герметичности корпуса – поставили нову заводну головку, поміняли прокладки й перевірили корпус в барокамері тиском повітря на виявлення витоку. Без відновлення герметичності ремонт годинника не має сенсу, оскільки перший дощ призведе до нових пошкоджень в відновленому годиннику. Перевірка показала що герметичність відновлено, корпус витримує тиск й в годиннику можна занурюватись. Після робіт с корпусом годинника почали ремонтувати механізм, спочатку відмили й висушили ті деталі які було можливо “врятувати” – це дозволить зекономити кошти клієнта і не замовляти ці деталі.  Після складання відновленого механізму декілька днів перевіряємо його, пошкодження були значними потрібно переконатись що не буде зупинок чи неточного ходу. Лише після всіх перевірок механізм встановлюють в корпус і знову перевіряють герметичність..

Ремонт з перевірками займає один тиждень. Можливо й менше, проте потрібно перевіряти й переконатись що він працює добре, перевірка дозволяє нам впевнено давати гарантію на один рік..

Про те чому не варто плавати в годиннику ви можете прочитати за посиланням тут.

Leave a Reply

Call Now Button
%d bloggers like this: