fbpx

Вода в годиннику Luminox

Вода всередині годинника Luminox

В годинниках Luminox передбачено надійний захист механізму від впливу вологи, зазвичай вони довго і надійно працюють витримуючи вплив ударів й падінь. На жаль все передбачити неможливо й бувають пошкодження на які вони не розраховані, виникає потреба зробити ремонт годинника Luminox Так трапилось й з цим годинником, вода потрапила в годинник внаслідок удару по головці що відірвав її, власник вчасно цього не побачив й покупався в годиннику…. це призвело до корозії механізму, виникнення іржі, пошкодило фарбу на циферблаті й стрілках. Пошкодження тотальні – багато деталей під заміну.

Власник прийняв рішення про відновлення годинника після пошкодження механізму водою, вони важливі йому як пам’ять.

Ремонт годинника Luminox

Ремонт годинника Luminox почали з відновлення герметичності корпуса – поставили нову заводну головку, поміняли прокладки й перевірили корпус в барокамері тиском повітря на виявлення витоку. Без відновлення герметичності ремонт годинника не має сенсу, оскільки перший дощ призведе до нових пошкоджень в годиннику. Перевірка показала що корпус витримує тиск й в годиннику можна занурюватись під воду. Після робіт с корпусом годинника почали ремонтувати механізм, спочатку відмили й висушили ті деталі які було можливо “врятувати” – це дозволить зекономити кошти клієнта і не замовляти ці деталі.  Після складання відновленого механізму декілька днів перевіряємо його, пошкодження були значними потрібно переконатись що не буде зупинок чи неточного ходу. Лише після всіх перевірок механізм встановлюють в корпус і знову перевіряють герметичність..

Ремонт з перевірками займає один тиждень. Можливо й менше, проте потрібно перевіряти й переконатись що він працює добре, перевірка дозволяє нам впевнено давати гарантію на один рік.

Про те чому не варто плавати в годиннику ви можете прочитати за посиланням тут.

Скачати інструкцію до цього годинника можна за посиланням тут

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button