fbpx

Ремонт годинника Longines

Ремонт годинника Longines La Grande Classique

La Grande Classique – це колекція годинників Longines що має надзвичайно маленьку товщину, крім того, що це робить їх тендітними, такими що притягують погляд, це також робить надзвичайно складним їх корпус і механізм. Найчастіше такі годинники потрапляють в ремонт через те що власники віддавали міняти батарейки в сумнівні сервіси, через це в них пошкоджені прокладки або вінти в задній кришці. Це викликає поступове потрапляння пилу та вологи всередину і веде до пошкодження механізму. В запущених випадках електронний модуль починає споживати більше енергії, і батарейки не вистачає надовго. Виникає потреба робити ремонт годинника Longines та замінити електронний модуль на новий.

Саме так і відбулось з цими годинниками, в першого з шести гвинтів що тримають задню кришку цілими залишилось три після заміни батарейки в переході поруч з домом. Це викликало потрапляння вологи всередину і хаотичну зупинку механізму. В другого стала швидко сідати батарейка, профілактичний ремонт не допоміг, споживання електронного модуля було вищим за норму, довелось замовити новий.

Корпус годинника La Grande Classique має складну будову, його неможливо розібрати як класичний годинник через задню кришку. Потрібно виймати механізм через скло, це надзвичайно відповідальна операція, в невмілих руках є ризик пошкодити циферблат, стрілки, або скло годинника. В багатьох звичайних майстернях цього не будуть робити – максимум частково розберуть механізм зі сторони батарейки, щоб “помити” але така полу міра зазвичай не допомагає.

Ми розбираємо годинник цілком. Нам важливо щоб годинник працював довго, власник був задоволений, а ми не розбирали корпус зайвий раз даремно ризикуючи щось пошкодити.

По завершенні ремонту годинники перевірили чи не завищене споживання батарейки та на точність ходу. По завершенні всіх робіт з механізмом перевірили корпус годинника на водонепроникність, щоб запобігати новим пошкодженням від вологи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button