fbpx

Заміна батарейки в годиннику Breitling

Заміна батарейки в годиннику Breitling

Секундна стрілка перестрибує мітки

Перед зупинкою кварцевого годинника Breitling секундна стрілка деякий час перестрибує через декілька секунд, це не пошкодження механізма годинника, так було задумано виробником – таким чином годинник повідомляє власнику що потрібна заміна батарейки в годиннику, що її ресурс вичерпано майже повністью і через декілька днів годинник зупинеться.

Заміна батарейки в годиннику

Заміна батарейки в годиннику не такий простий процес як здається на перший погляд, для відкриття годинника потрібен “ключ” що точно повторює кришку вашої моделі годинника, він має багатогранну форму і повинен точно повторювати її. Інакше буде неможливо відкрутити зазвичай вона дуже міцно закручена для забезпечення герметичності годинника. Наш сервісний центр має комплект ключів для відкриття задньої кришки годиннника. Зазвичай заміна батарейки триває близько 10-15 хвилин.

Ми використовуємо для заміни батарейки фірми Renata, це той саме виробник батарейки якого ставлять під час виробництва годинників.

Механізм годинника прикрашено декоративною пластиною, що прикриває елемент живлення. Вражає уважність виробника до дрібних деталей оздоблення, пластину прикрашає узор”Женевська хвиля” а фаска має дзеркальний блиск. Нажаль цього ніколи не побачить і не оцінить власник годинника, лише майстер може її побачити коли відкрутить задню кришку годинника для заміни елементу живлення.

Закривши кришку годинника майстер перевіряє його в барокамері, потрібно переконатись що водв не потрапить всередину і не пошкодить механізм.

Заміна батарейки в годиннику Breitling
Заміна батарейки в годиннику Breitling
Call Now Button