fbpx

Заміна батарейки в годиннику Rado

Заміна батарейки Rado Ceramica

Rado Multichronograph має складний за конструкцією механізм, необережна заміна батарейки в якому часто стає причиною ремонту.

До нас в ремонт приносять такі годинники після того як “десь в переході” зробили заміну батарейки, наслідки дуже сумні – найчастіше це пошкодження механізму через потрапляння води, друга за поширеністю проблема – лопнув дисплей, буває також що лопнуло скло або браслет годинника.

Годинник Rado Ceramica
Rado Ceramica заміна елементу живлення

З цим годинником на щастя все добре, потребував лише заміни батарейки, ми поставили нову батарейку фірми Renata, перевірили герметичність і виставили час. Ми завжди встановлюємо час, оскільки заводна головка тут багатофункціональна, за принципом роботи більше схожа на коліщатко компютерної мишки ніжна головку для переводу часу в звичайних годинниках. Власники не завжди вміють правильно її задіяти. Встановлений час дозволяє одразу користуватись годинником. Загалом на вісі роботи пішло 15 хвилин.

Якщо ви маєте такий годинник і не знаєте як користуватись його функціями то за цим посиланням є російськомовна інструкція до нього з офіційного сайту.

механізм Multichronograph
заміна батарейки в годиннику Rado Multichronograph

Call Now Button