fbpx

Заміна скла в годиннику SEVENFRIDAY

ремонт часов, замена стекла

Як відполірувати мінеральне скло годинника? таке скло досить тверде для полірування в більшості випадків це можливо зробити лише використовуючи алмазні пасти необхідної фракції. Цей процес складний і тривалий, вимагає виймання скла з годинника, і якщо пошкодження глибокі воно може тріснути. До того полірування змінює геометрію поверхні скла і воно спотворює вигляд циферблату і послаблює скло.

Тому зазвичай скло замінюють новим, такий метод пришвидшує процес – майстру потрібно лише поміняти старе на нове і перевірити герметичність. У випадку якщо скло складної форми його замовляють у виробника або виготовляють нове по корпусу годинника (процес тотожний виготовленню лінз в окуляри).

Заміна скла в годиннику зазвичай займає від двох днів у випадку круглого скла, від 7-10 днів у випвдку його виготовлення по формі корпуса, і від двох місяців якщо потрібно його замовляти у виробника.

В цьому годиннику SEVENFRIDAY скло було вирізане по формі корпуса з більшоі фабричної заготовки. Після завершення всіх робіт з корпусом годинника його було перевірено в барокамері щоб переконатись що скло стоїть надійно і не пропускатиме вологу.

Заміна скла в годиннику SEVENFRIDAY
Заміна скла в годиннику SEVENFRIDAY

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі “Заміна скла в годиннику SEVENFRIDAY”

Call Now Button