fbpx

Ремонт шкатулки Rapport

корпус у 3D

З деякими нашими клієнтами нас поєднує більше ніж ділові стосунки, вони в нас ремонтують всі свої годинники багато рокв, і звертаються до нас не лише з годинниками. Тому інколи бувають зовсім незвичні замовлення.

Так було і з цим замовленням, завданням було переробити шкатулку для заводу годинників так щоб зменшити її габарити до певних розмірів з метою встановити її всередені шафи. Складність полягала в тому що розміри були мінімальні і компоновка приводів виходила дуже щільною, попередньо навіть був сумнів чи вдвсться все вмістити. Лише після компютерного моделювання майбутнього боксу зрозуміли що вдасться все поєднати, з запасом 5мм! майже впритул.

Наступні кроки були вже звичними для нас, огляд і профілактика приводів і складання їх в новому корпусі. Для зменшення шуму від роботи 12 моторів додатково використали шумопоглинач. Все працює, замовник задоволений, ми отримали несподівонно цікавий проект.

Ескіз корпусу
Проектування нового корпусу
корпус у 3D
Моделювання нового корпусу
зменшено корпус до розмірів шафи
виготовлення корпусу по розмірах замовнка
зупинка шкатулки

Ремонт шкатулок для годинників

Наш сервісний центр надає послуги по ремонту шкатулок для заводу годинників. Нами було відремонтовано сотні шкатулок, ми є гарантійним сервисним центром компанії […]

Залишити відповідь

Call Now Button