fbpx

Полірування годинника Breitling SuperOcean

Полірування годинника

Трапляється так що невдале падіння призводить до виникнення вм’ятин та подряпин, нажаль цього не уникнути при користуванні годинником. Виправити ситуацію допоможе полірування годинника.

Інколи падіння залишають лише косметичні проблеми які псують естетичний вигляд годинника, а інколи вони мають більші наслідки – може залишитись значний слід в місці удару а механізм доведеться ремонтувати.

Полірування годинника

В цьому годиннику в результаті падіння було зігнуто одну сторону годинника до якої фіксується браслет. Деформація обмежила рух браслету, він зайняв незручне положення, корпус дряпав руку.

Лише полірування тут не допоможе, воно прибере виступаючу деформовану частину але зіпсує вигляд годинника – він стане несиметричним.

Тому для полірування цього Breitling SuperOcean спочатку вийняли механізм щоб не завдати йому шкоди, і потім поступово вирівняли пошкодженну частину до нормального положення. Далі майстер вже традиційно відполірував годинник, поставив назад механізм, перевірив герметичніть і точність механізму. Удар не пошкодив його, але параметри ходу вказують що механізму невдовзі буде потрібен репассаж – профілактичне обслуговування механічних механізмів годинників, як Т.О. двигуна у автівок.

Полірування зайняло одну добу, ціна мінімальна як за полірування однієї деталі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button